Allianz poviné ručení


Allianz poviné ručení

Pojišťovna Allianz vstoupila na český trh v roce 1993 jako zástupce pojišťovacího koncernu Allianz SE. Od té doby se jí podařilo dostat mezi tři největší české pojišťovny. Uspokojit vaše finanční potřeby může jejích více než 1900 finančních poradců.

Poviné ručení u pojišťovny Allianz je nabízeno ve třech limitech – v základním, vyšším a maximálním. Tyto limity se liší podle výše škody. Základní limit je do 35 mil. Kč ve škodách na majetku i na zdraví. Vyšší limit je potom do výše 50 mil. Kč, maximální do 100 mil. Kč.

Allianz nabízí i poviné ručení s možností spoluúčasti ve výši 5ti nebo 10ti tisíc, s tím, že můžete získat slevu 11% na celkovém pojistném.

Výhody, které pojišťovna Allianz u svého poviného ručení nabízí jsou jednak slevy buď podle bydliště, věku nebo značky automobilu.

Další výhody jsou v asistenčních službách, které jsou vám k dispozici jednak při havárii, ale i při pouhé poruše vozidla. K tomu, aby jste uplatnili nárok na asistenční služby vám postačí pouze zelená karta nebo Osvědčením o technickém průkazu vozidla. Faktory, které u poviného ručení Allianz rozhodují o jsou – způsob použití vozidla, značka, objem, rok výroby, věk, místo používání a doba, kdy majitel vozidla nezpůsobil žádnou havárii.

Zkuste další článek, třeba Kooperativa poviné ručení, tento článek je podobného zaměření. Další informační článek - ČSOB Standard poviné ručení.


!! Náš TIP: Poviné ručení a porovnání

Novinky