ČSOB poviné ručení


ČSOB poviné ručení

ČSOB je jedna z největších a nejznámějších českých bank a tak není divu, že se nabízí své služby i v odvětví pojištění vozidel. Mimo havarijního pojištění totiž nabízí i poviné ručení, což je zákonem stanovené pojištění kteréhokoliv vozidla, které může ohrožovat provoz na vozovce. Poviné ručení u ČSOB se pyšní tím, že díky kombinací různých slev, může dojít ke snížení vašeho poviného ručení až o 65%.

To, kolik vás bude stát poviné ručení u ČSOB si můžete nezávazně spočítat na stránkách této pojišťovny. Rozhodující faktory, které cenu ovlivňují jsou – četnost placení, bydliště, informace o vozidle (objem, způsob používání, rok výroby, hmotnost) a také samozřejmě to, jaké máte bonusy. Bonusy se určují podle toho, jak často jste v minulosti zavinili havárii.

Pokud máte v tomto směru vaši minulost bez poskvrny, můžete získat slevu dobrého řidiče, které je až 30%.

Další úspory dostanete v případě, že vaše vozidlo je starší 9 let nebo pokud bydlíte v okrese, který pro pojišťovny není rizikový.

ČSOB pojišťovna nabízí i sjednání poviného ručení online přes internet. Pokud tuto možnost využijete, získáte 10ti procentní slevu.

Varianty poviného ručení u ČSOB jsou tři – Standard, Dominant a Premiant. Rozdíl mezi jednotlivými typy je v tom, jaká je výše pojistných limitů. U Standardu je to 35 mil. Kč, u Dominantu 60 mil. Kč a u Premiantu 100 mil. Kč. Tyto limity platí pro škody na majetku, při škodách na zdraví jsou ceny stejné (pouze škody na zdraví u varianty Standard jsou 44 mil. Kč).

Další příspěvek Allianz poviné ručení ze stejné kategorie. Další informační článek - Kooperativa poviné ručení.


!! Náš TIP: Poviné ručení a porovnání

Novinky