Direkt poviné ručení


Direkt poviné ručení

S velkým nárůstem automobilů, motocyklů a vozidel dochází bohužel i k nárůstu dopravních nehod. Proto je podle zákona přikázáno, aby si řidič vozidla, se kterým chce vyjet na vozovku, zařídil poviné ručení. Poviné ručení je pojištění daného vozidla a využívá se v případě, když pojištěný řidič způsobí havárii a škodu svým vozidlem. V tom případě je poškozený odškodněn právě z peněz poviného ručení.

Jedna z institucí, které poviné ručení zajišťují je pojišťovna Direkt. Tato pojišťovna působí na českém trhu od roku 2007. Hned oba dva roky poté získala titul Nejdynamičtější pojišťovna roku. Direkt pojišťovna je unikátní v tom, že své služby nabízí pouze telefonicky a online, nemá žádné kamenné pobočky, kromě zákaznického centra v Praze. Díky tomu, si můžete zařídit jakékoliv pojištění velmi rychle z pohodlí domova.

Poviné ručení od Direktu si můžete sjednat už do sedmi minut, což je opravdu rekordní čas. To, v jaké výši budete platit poviné ručení záleží na několika faktorech, které jsou stejné či podobné jako u většiny ostatních pojišťoven. Jedná se především o kubaturu, rok výroby a výkon vozidla, potom také o věk řidiče a místo provozu. Pokud již u této pojišťovny máte zařízené poviné ručení pro jiné vozidlo, můžete využít díky službě Moje flotila až 20% výhody, které Direkt ke svému povinému ručení nabízí jsou například – za každých 12 měsíců bez havárie získáte slevu 5% z pojistného. Tato sleva roste každým rokem a můžete tak získat až 50ti procentní slevu. Další z výhod je nepřetržitá asistenční služba, která je již zahrnuta v ceně. Plus pro Direkt pojišťovnu je také to, že poviné ručení si můžete do dvou měsíců od sjednání zrušit. A pokud si u této instituce pojistíte další auto, získáte na něj automaticky slevu více než 10%. Direkt pojišťovna má při sjednávání pojištění dokonce vlastní kalkulačku, která vám jednoduše a rychle spočítá, na kolik vás vaše poviné ručení vyjde. Pro ty, kteří nemají rádi trávení času na pobočkách pojišťoven a dávají přednost vyřízení online je Direkt pojišťovna jasným favoritem.

Zkuste další článek, třeba Direkt pojišťovna, tento článek je podobného zaměření. Další informační článek - Poviné ručení na motocykl.


!! Náš TIP: Poviné ručení a porovnání

Novinky