Dolnorakouská pojišťovna poviné ručení


Dolnorakouská pojišťovna poviné ručení

Dolnorakouská pojišťovna je jednou z menších pojišťoven, které na český trh přišli ze zahraničí. Tato pojišťovna se u nás objevila v roce 2005, která představovala univerzální pojišťovací nástroj. Její služby zahrnovali pojištění osob, majetku i různorodé pojištění pro podnikatele a firmy. Pojišťovna hledá své klienty především v menších městech a na venkově. Nabídka poviného ručení pro tuto cílovou skupinu zahrnuje výši poviného ručení s krytím 50 mil. Kč.

Cenami se snaží Dolnorakouská pojišťovna konkurovat velkým a známým pojišťovnám a proto není divu, že se řadí mezi jedny z nejlevnějších. Ceny poviného ručení se pohybují od 1265kč za vozidla s objemem 1000 cm3 až po 7490 Kč za vozidla s objemem 2500 cm3 a výš.

Pobočky Dolnorakouské pojišťovny jste mohli najít v Brně, Ostravě i Zlíně.

Momentálně se ale Dolnorakouská pojišťovna vrací zpět do Rakouska a přestává nabízet své služby v zahraničí. Proto v České republice již dále její nabídky nenajdete a poviné ručení si u ní vyřídit nemůžete. Pro stálé klienty, kteří mají s Dolnorakouskou pojišťovnou smlouvy (ať už se jedná o poviné ručení nebo o jiné pojištění), zůstávají služby nezměněny. Postupně se ale tato pojišťovna snaží přenést své služby na Kooperativu, se kterou Dolnorakouská pojišťovna úzce spolupracuje. Tuto změnu mohou klienti provést pomocí bezplatné linky, e-mailem nebo návštěvou na pobočce.

Už jste přečetli článek ČSOB poviné ručení, který má podobné zaměření? Další informační článek - Allianz poviné ručení.


!! Náš TIP: Poviné ručení a porovnání

Novinky