Generali poviné ručení


Generali poviné ručení

Pojišťovna Generali byla založena v roce 1831 v Terstu v Itálii. Hned rok poté už byla otevřena první pobočka v Praze. V roce 1993 se po znárodnění vrací zpět na český trh a vrací se tak k více než stoleté tradici v českých zemích.

V dnešní době si u této pojišťovny můžeme vyřídit jak pojištění osob, majetku, odpovědnosti tak třeba i cestovní pojištění. Kromě toho pojišťovna také nabízí sjednání poviného ručení.

U Generali si můžete nechat pojistit kterékoliv vozidlo, které je v naší evidenci a jehož vlastníkem je občan České republiky. Pojišťovna Generali nabízí své poviné ručení ve dvou variantách – Základ a Komplet. Každá z varianta se ještě dělí do dvou variant – Venkov a Město. Rozlišení je v tom, zda obec, ve které majitel žije má více nebo méně než 30 tisíc obyvatel. Poviné ručení Základ má limity pojistného 35 mil. Kč na škodách na majetku i na zdraví. K tomu nabízí asistenční služby v ČR i po celé Evropě. Nabídka poviného ručení Komplet je s pojistnými limity 70 mil. Kč. K tomu získáte nově zdarma pojištění střetu se zvěří a nadstandardní asistenční služby. Bonusy, které se u pojišťovny Generali počítají jsou 5% za každý rok, kdy řidič pojištěného vozidla nezpůsobí havárii. Tento bonus může narůst až do výše 50ti procent. Dále můžete získat zvýhodněné sazby, pokud jste vlastníkem vozidla se zdvihovým objemem 1351 - 1450 ccm nebo 1851 - 2000 ccm. Pokud si k povinému ručení zařídíte i havarijní pojištění, získáte na něj slevu 5%. K tomu další výhodné připojištění, jako je například pojištění čelního skla nebo úrazové pojištění řidiče.

Další příspěvek Triglav poviné ručení ze stejné kategorie. Další informační článek - Dolnorakouská pojišťovna poviné ručení.


!! Náš TIP: Poviné ručení a porovnání

Novinky