Kooperativa poviné ručení


Kooperativa poviné ručení

Pojišťovna Kooperativa byla založena v roce 1991 a od té doby se dostala na pozici druhé největší pojišťovny v ČR. Pro své zákazníky má Kooperativa po celé republice připraveno na více než 360 poboček a je jim k dispozici takřka 4000 zaměstnanců. Nynější podíl na trhu této pojišťovny je asi 22%.

Nabídka Kooperativy je velmi různorodá, od pojištění osob, až po pojištění měst a obcí. Pojištění u Kooperativy si můžete sjednat jak online tak přímo na pobočce.

Tato pojišťovna nabízí tři druhy poviného ručeníStandard, Benefit a Basic. Varianta Basic je do výše škod 35 mil., varianta Standard to 54 mil. a varianta Benefit až do výše 70 mil. korun. Ke každému z povinému ručení vozidla varianty Standard nebo Benefit do 3 500kg získáváte zdarma od živelné pojištění.

Poviné ručení pojišťovna Kooperativy, získalo první místo v soutěži Zlatá koruna. K povinému ručení máte kromě živelného pojištění také nadstandardní asistenční služby, přenosy bonusů, s možností dosáhnout slevy až 50%, sleva pro vozidla s objemem od 1350 do 1400 cm3 . Územní rozsah poviného ručení je upřesněn na zelené kartě, kterou obdržíte po vyřízení poviného ručení.

K povinému ručení si můžete vyřídit další doplňkové připojištění např. pojištění čelního skla, úrazové pojištění nebo pojištění nákladů na nájem náhradního vozidla.

Novinka u pojišťovny Kooperativy je tzv. Bonus důvěra. Tento bonus získává dopředu zákazník ve výši 36 měsíců (sleva tak činí 5%) k nově uzavřené smlouvě. Bonus důvěru můžou získat pouze klienti, kteří v době uzavírání smlouvy nemají malusy a platí pojistné ročně nebo půl ročně.

Už jste přečetli článek ČSOB Standard poviné ručení, který má podobné zaměření? Další informační článek - Direkt poviné ručení.


!! Náš TIP: Poviné ručení a porovnání

Novinky