Slavia poviné ručení


Slavia poviné ručení

Slavia je pojišťovna, která má tradici již od roku 1868 a jedná se tedy o stabilní společnost. Pojišťovna Slavia se snaží vždy nabídnout produkty, které jsou jednoduše pochopitelné a nabízí to, co zákazníci v dané době vyžadují.

Slavia je nejmladší z pojišťoven, která nabízí poviné ručení. Faktory, které ovlivňují výši poviného ručení jsou především věk majitele vozidla a stáří vozidla. Slevy, které můžete u této pojišťovny dosáhnout, jsou například při používání zimních pneumatik. Další originální výhodou je pojištění přestupků na jeden rok do výše 1500 Kč. Slevy, které získáte z bonusů jsou neobvykle vysoké – 30% již po prvním roce, kdy provozem svého vozidla nezpůsobíte žádné škody a 50% v druhém roce. Maximální slevy za bonusy můžou dosáhnout výše až 60%. Slevu 15% může majitel získat, pokud jeho vozidlo patří mezí vybrané nákladní vozidla.

Poviné ručení si můžete u pojišťovny Slavie zařídit v jedné ze dvou variant – Základ nebo Profi. Ve variantě Základ jsou pojistné limit 35 mil. Kč, ve variantě Profi jsou 100 mil. Kč pro škody na zdraví i majetku. Novým produktem, který Slavia nabízí je poviné ručení Fix, které nabízí fixní platby pojistného, na které se nevztahují žádné slevy. Výše pojistných limitů u této varianty jsou 35 mil Kč. Tato varianta je pouze pro běžný způsob provozu. Je k ní možné zařídit si připojištění čelního skla nebo asistenční služby. Ke všem variantám poviného ručení je k dispozici asistenční služba, která u variant Základ a Fix stojí 150 Kč ročně, u varianty Profi je zdarma.

Pojišťovna Slavia nabízí svým klientům k povinému ručení službu Bonus kredit. Tato služba je příslib, že majitel vozidla nezpůsobí po 24 měsíců od uzavření pojištění žádnou nehodu. Tímto příslibem tak získá slevu 15%. Tato služba může být ovšem účinná jen v případě, že klient neuplatnil vstupní bonus.

Pokud během prvního roku využívání služby Bonus kredit způsobí majitel vozidla nehodu, musí pojišťovně vrátit peníze, které ušetřil využitím slevy.

Už jste přečetli článek Generali poviné ručení, který má podobné zaměření? Další informační článek - Triglav poviné ručení.


!! Náš TIP: Poviné ručení a porovnání

Novinky