Srovnání poviného ručení


Srovnání poviného ručení

Institucí, které nabízejí poviné ručení je a plno a stále přibývají. Konkurence se předhání výhodnými cenami, bonusovými službami a pro obyčejného zákazníka tak může být složité vyznat se ve všech nabídkách.

Při srovnávání poviného ručení se většina řidičů dívá jen na cenu, která je pro ně rozhodující. Neměli by ovšem přehlédnout ani výši pojistného plnění, která je rovněž důležitá.

Pokud budete srovnávat nabídky různých pojišťoven, budete potřebovat klíčové údaje, které jsou ke srovnání potřeba. Jedná se jak o technické parametry vozidla, tak údaje o řidiči, o místě, kde budete vaši vozidlo využívat. Pojišťovny bude také zajímat, jaké máte bonusy a jaké služby navíc požadujete.

Pokud budete srovnávat různé nabídky, nezapomeňte na to, že pokud máte u vybrané instituce další pojištění, můžete získat výhodnější nabídku za nižší cenu (toto platí např. u Allianz).

V případě, že se rozhodnete udělat si srovnání různých pojišťoven, neměli by jste zapomenout na žádnou z těchto institucí – Česká pojišťovna, ČPP, Allianz, Generali, Kooperativa, Čsob, Slavia, Uniqa, Triglav, Wüstenrot nebo Axa.

Dnes už si můžete různé nabídky pojišťoven srovnat pomocí online srovnávačů, do kterých zadáte všechny důležité údaje a srovnávače, vám pak udělají přehled poviných ručení, kde najdete ceny nabídek, doplňkové služby a další potřebné informace. Často můžete ze srovnávačů přejít rovnou k uzavření poviného ručení online. Pro srovnání povinného ručení zkuste nejlevnejsipovineruceni.com

Zkuste další článek, třeba Ceník poviného ručení, tento článek je podobného zaměření. Další informační článek - Poviné ručení.


!! Náš TIP: Poviné ručení a porovnání

Novinky