Triglav poviné ručení


Triglav poviné ručení

Pojišťovna Triglav do ČR přišla ze Slovinska a odtud také pochází její název. Triglav je totiž nejvyšší vrchol v Jutských Alpách na Slovinsku a je to i jméno Slovanského boha. Tato společnost má již tradici více než 100 let, její pobočky v České republice můžete najít v Praze, Brně, Českých Budějovicích, Ostravě, Plzni, Liberci a také v Olomouci.

U pojišťovna Triglav si můžete kromě jiných pojištění sjednat také poviné ručení (pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla).

Výše limitů u této pojišťovny jsou do 50 mil. Kč na škodách na majetku i na zdraví. K povinému ručení získáte také asistenční služby, které jsou vám k dispozici na území České republiky a celé Evropy. U tohoto pojištění máte nárok na slevy, pokud splňujete některou z podmínek, které pojišťovna určuje. K dosáhnutí slevy vám stačí, aby vaše bonusy (doba, po kterou jste nezavinili havárii) byly delší než jeden rok. V tomto případě máte nárok na slevu 5%. Maximální hodnota slevy je 60%, pokud jste nezavinili havárii více než 80 měsíců.

K povinému ručení u pojišťovny Triglav získáte zdarma úrazové pojištění řidiče, asistenční službu a pojištění právní ochrany. Asistenční služba je zdarma v případě havárie, pokud máte zájem o asistenční služby v případě poruchy vozidla, musíte si připlatit 260 Kč ročně. Navíc máte také možnost připojištění zavazadel, čelního skla a dalších.

Zkuste další článek, třeba Dolnorakouská pojišťovna poviné ručení, tento článek je podobného zaměření. Další informační článek - ČSOB poviné ručení.


!! Náš TIP: Poviné ručení a porovnání

Novinky